Alexa Anderson: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 45: Line 45:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 12-14 Elite Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Age 12-14 Elite Solos
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2009
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2009
| style="text-align: center; " |Only Fault
| style="text-align: center; " |Only Fault
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
Line 51: Line 51:
| style="text-align: center; " |NUVO Nationals
| style="text-align: center; " |NUVO Nationals
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Solos
|-
| style="text-align: center; " |Only Hope
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |KAR (Phoenix II)
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Wanderlust
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Wanderlust