Alexa Anderson: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 110: Line 110:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2009
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2009
| style="text-align: center; " |Envy
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Envy
| style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Natasha Lewis
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Natasha Lewis
| style="text-align: center; " |Kaitlyn Conley
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Matt Kazmierczak
| style="text-align: center; " |NUVO
| style="text-align: center; " |NUVO
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
| style="text-align: center; " |NYCDA (Phoenix)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Duet/Trios
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Relief
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Relief
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Matthew Kazmierczak
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Matt Kazmierczak
| style="text-align: center; " |NUVO Nationals
| style="text-align: center; " |NUVO Nationals
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Duet/Trios
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Duet/Trios