Brightyn Rines: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 147: | Line 147: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos <br> 1<sup>st</sup> in Junior Hip Hop Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos <br> 1<sup>st</sup> in Junior Hip Hop Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |The Others | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Chantel Aguirre]] | ||
| style="text-align: center; " |KAR (Mesa II) | | style="text-align: center; " |KAR (Mesa II) | ||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 9-11 Secondary Solos | | style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Age 9-11 Secondary Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Diego) | | style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Diego) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |After the Applause | | style="text-align: center; " |NUVO (Omaha) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| style="text-align: center; " | | |- | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |After the Applause | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |[[Tate McRae]] | |||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | | style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Radix (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||