Alexis Adair: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
Line 190: Line 190:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos <br> DJ's Pick Award
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos <br> DJ's Pick Award
|-
|-
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Belly of the Beast
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Belly of the Beast
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
Line 198: Line 198:
|-
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Toronto)
| style="text-align: center; " |NUVO (Toronto)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |Deteriorate
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |NUVO (Albuquerque)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|-