Alison Taylor: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
No edit summary |
||
| Line 151: | Line 151: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |The Hills | | rowspan="3" style="text-align: center; " |The Hills | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |[[Kassidy Leon]] <br> [[Keara Sweeney]] | | rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Kassidy Leon]] <br> [[Keara Sweeney]] | ||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Duet/Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hollywood Vibe (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Lyrical Duet/Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hollywood Vibe Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |Hollywood Vibe Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Senior Lyrical Duet/Trios <br> Platinum Award | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Senior Lyrical Duet/Trios <br> Platinum Award | ||