Amanda Dobbins: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 105: | Line 105: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2019 | ||
| rowspan="4" |Avec le Temps | | rowspan="4" |Avec le Temps | ||
| rowspan="4" |Lyrical | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| Line 121: | Line 121: | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Elite Solos | |1<sup>st</sup> in Senior Elite Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Prague | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Mike Williams<br />Rachel DuBusky | ||
|KAR (Redondo Beach)<ref>[https://kar-videos-preview.s3-us-west-1.amazonaws.com/2019/Event1131/164-long.mp4 Prague - KAR (Redondo Beach)]</ref> | |KAR (Redondo Beach)<ref>[https://kar-videos-preview.s3-us-west-1.amazonaws.com/2019/Event1131/164-long.mp4 Prague - KAR (Redondo Beach)]</ref> | ||
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos<br />Elite Miss Dance | |1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos<br />Elite Miss Dance | ||
|- | |||
|WCDE (Hollywood) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|- | |- | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||