Brandon Pent: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 95: Line 95:
|Dance Masters of PA
|Dance Masters of PA
|Mr. Teen Dance of PA
|Mr. Teen Dance of PA
|-
|JUMP (Pittsburgh)
|Did Not Place
|-
|-
|DEA (Pittsburgh)
|DEA (Pittsburgh)
|unknown scoring
|6<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|JUMP (Pittsburgh)
|unknown scoring
|-
|-
| rowspan="2" |2012
| rowspan="2" |2012
Line 106: Line 106:
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |unknown
| rowspan="2" |unknown
|NUVO (Pittsburgh)
|Did Not Place
|-
|DEA (Pittsburgh)
|DEA (Pittsburgh)
|Scratched  
|Scratched  
|-
|NUVO (Pittsburgh)
|did not place
|-
|-
|2013
|2013