Brandon Pent: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
No edit summary |
||
| Line 95: | Line 95: | ||
|Dance Masters of PA | |Dance Masters of PA | ||
|Mr. Teen Dance of PA | |Mr. Teen Dance of PA | ||
|- | |||
|JUMP (Pittsburgh) | |||
|Did Not Place | |||
|- | |- | ||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
| | |6<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2012 | | rowspan="2" |2012 | ||
| Line 106: | Line 106: | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" |unknown | | rowspan="2" |unknown | ||
|NUVO (Pittsburgh) | |||
|Did Not Place | |||
|- | |||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |- | ||
|2013 | |2013 | ||