Annabel Vetock: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 265: | Line 265: | ||
|Hall of Fame (Baltimore) 2020 | |Hall of Fame (Baltimore) 2020 | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Lines | |1<sup>st</sup> in Teen Lines | ||
|- | |||
| rowspan="5" |2021 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Baltimore) 2021 | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Baltimore) 2021 | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Baltimore) 2021 | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Baltimore) 2021 | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Baltimore) 2021 | |||
| | |||
|} | |} | ||