Charlei Warren: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 107: Line 107:
|2<sup>nd</sup> in Teen Small Groups
|2<sup>nd</sup> in Teen Small Groups
|-
|-
| rowspan="3" |2019
| rowspan="2" |2019
|That's Life
|Hayley Wilson<br />Breland Griffith<br />[[Lorelai Watchous]]<br />McKenzie Lambert<br />Sydney Vaughan<br />Emma Vaughan<br />Kara Vernon<br />Natalie Garrison
|Showstopper (Raleigh)
|1<sup>st</sup> in Junior Small Groups
|-
|No Strings Attached
|No Strings Attached
|Breland Griffith<br />McKenzie Lambert<br />Amari Walker<br />Elaina Gilsenan<br />Emma Vaughan<br />Hayley Wilson<br />Kara Vernon<br />Jordyn Rose Davis<br />Nicole Hill<br />Natalie Garrison<br />Taya Johnson<br />[[Stella Watchous]]
|Breland Griffith<br />McKenzie Lambert<br />Amari Walker<br />Elaina Gilsenan<br />Emma Vaughan<br />Hayley Wilson<br />Kara Vernon<br />Jordyn Rose Davis<br />Nicole Hill<br />Natalie Garrison<br />Taya Johnson<br />[[Stella Watchous]]