Paige Hyland: Difference between revisions

No edit summary
>Monstrous567123
Line 410: Line 410:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2004
|2004
|Bo Peep and Her Sheep
|Bunny Jamboree
|Ballet
|Tap
|unknown
|unknown
|[[Chloe Lukasiak]]<br />and others
|[[Chloe Lukasiak]]<br />and others
Line 418: Line 418:
|n/a
|n/a
|-
|-
|Bunny Jamboree
| rowspan="2" |2005
|It's My Party
|Tap
|Tap
|unknown
|unknown
Line 425: Line 426:
|n/a
|n/a
|-
|-
| rowspan="5" |2005
|I Wanna Be a Rockette
|No Parking On The Dance Floor
|Tap
|Hip Hop
|unknown
|unknown
|[[Nia Frazier]]<br />[[Brooke Hyland]]<br />[[Josh Hyland]]<br />[[Chloe Lukasiak]]<br />and others
|[[Chloe Lukasiak]]<br />and others
|n/a
|n/a
|n/a
|n/a
|-
|-
|Cars That Go Boom
| rowspan="3" |2006
|Hip Hop
|Boogie Woogie Bugle Boy
|unknown
|[[Nia Frazier]]<br />[[Josh Hyland]]<br />[[Chloe Lukasiak]]<br />and others
|n/a
|n/a
|-
|The Poodle Hop
|Tap
|Tap
|unknown
|unknown
|[[Chloe Lukasiak]]<br />and others
|[[Chloe Lukasiak]]<br />[[Josh Hyland]]
[[Haley Grieco]]<br />Jillian Ferguson<br />Amanda Gioia<br />Taylor Blackwell<br />Joy Kirkland<br />Larissa Di Piazza<br />Michael Lloyd<br />Haley Grieco<br />Mira DiBattiste<br />Kailey Hoffman<br />Miranda Indovina-Wilson<br />Brooke Zombeck<br />Lindsae Toth<br />Taylor Reck<br />Shayne Coles<br />Lucy Merz
|n/a
|n/a
|n/a
|n/a
|-
|-
|It's My Party
|Wash That Man
|unknown
|Jazz
|unknown
|unknown
|[[Chloe Lukasiak]]<br />and others
|[[Haley Grieco]]
[[Chloe Lukasiak]]
[[Josh Hyland]]
and Others
|n/a
|n/a
|n/a
|n/a
|-
|-
|I Wanna Be a Rockette
|Truly Scrumptious
|Tap
|Ballet
|unknown
|unknown
|[[Chloe Lukasiak]]<br />and others
|[[Haley Grieco]]
[[Chloe Lukasiak]]
|n/a
|n/a
|n/a
|n/a
|-
|-
|2006
| rowspan="4" |2007
|Boogie Woogie Bugle Boy
|No Parking On The Dance Floor
|Tap
|Hip Hop
|unknown
|unknown
|[[Chloe Lukasiak]]<br />[[Josh Hyland]]<br />Jillian Ferguson<br />Amanda Gioia<br />Taylor Blackwell<br />Joy Kirkland<br />Larissa Di Piazza<br />Michael Lloyd<br />Haley Grieco<br />Mira DiBattiste<br />Kailey Hoffman<br />Miranda Indovina-Wilson<br />Brooke Zombeck<br />Lindsae Toth<br />Taylor Reck<br />Shayne Coles<br />Lucy Merz
|[[Nia Frazier]]<br />[[Brooke Hyland]]<br />[[Josh Hyland]]<br />[[Chloe Lukasiak]]<br />and others
|n/a
|n/a
|n/a
|n/a
|-
|-
| rowspan="3" |2007
| rowspan="3" |Wikked Lil' Girls
| rowspan="3" |Wikked Lil' Girls
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
Line 484: Line 482:
|-
|-
| rowspan="5" |2008
| rowspan="5" |2008
|Dishpan Hands
|Breaking Dishes
|Tap
|Tap
|unknown
|unknown