Chloe Slone: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
 
(3 intermediate revisions by 2 users not shown)
Line 3: Line 3:
|image = File:Chloe Slone 2.jpg
|image = File:Chloe Slone 2.jpg
|gender = Female
|gender = Female
|age = 17
|age = {{age|2006|10|23}}
|birthdate = October 23, 2006
|birthdate = October 23, 2006
|nationality = American
|nationality = American
Line 191: Line 191:
|24/7 (Glendale)
|24/7 (Glendale)
|3<sup>rd</sup> in Senior Lines
|3<sup>rd</sup> in Senior Lines
|-
|2024
|
|Jazz
|Jazelle Torre
|[[Daylyn Lucky]]<br />[[Olivia Benyamin]]<br />[[Chloe Slone]]<br />[[Paige Kracht]]<br />[[Brooklin Cooley]]<br />McKenzie Robinson<br />[[Emma Martin]]<br />Tatiana Linscott<br />Julia Chavez<br />[[Kortlynn Rosenbaugh]]<br />Kanon Greer<br />[[Lexi Diaz]]<br />Claire Flack<br />[[Amaya Weeks]]<br />Ava Sweet<br />[[Isabelle Matson]]<br />[[Grace Skiba]]<br />[[London Skiba]]<br />[[Arden Lujan]]
|Jump (Glendale)
|
|}
|}


Line 215: Line 223:
[[Category:Cheerleaders]]
[[Category:Cheerleaders]]
[[Category:October Births]]
[[Category:October Births]]
[[Category:2006 births]]