Chloe Solinger: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Gamer97Phu
Line 37: Line 37:
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Donna Shepherd
| rowspan="2" |Donna Shepherd
|Showbiz
|Showbiz (Riverside)
|
|
|-
|-
Line 43: Line 43:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |2015
| rowspan="3" |2015
| rowspan="2" |S.O.S.
| rowspan="3" |S.O.S.
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="2" |Donna Shepherd
| rowspan="3" |Donna Shepherd
|KAR
|KAR Nationals (Las Vegas)
|
|13th Overall
|-
|KAR (Cypress)
|Did Not Place
|-
|-
|Hall of Fame
|Hall of Fame
Line 70: Line 73:
|-
|-
|Hall of Fame Nationals<br />(Las Vegas)
|Hall of Fame Nationals<br />(Las Vegas)
|
|Did Not Place
|-
|-
| rowspan="5" |Imagine
| rowspan="5" |Imagine
Line 88: Line 91:
|-
|-
|Hall of Fame Nationals<br />(Las Vegas)
|Hall of Fame Nationals<br />(Las Vegas)
|
|Did Not Place
|-
|-
| rowspan="9" |2017
| rowspan="9" |2017