Alexa Pratt: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 33: Line 33:
|Radix (Pittsburgh)
|Radix (Pittsburgh)
|2<sup>nd</sup> in Rookie Solos
|2<sup>nd</sup> in Rookie Solos
|-
|2017
|Mermaid Party
|Acrobatic
|Onstage New York
|
|-
|-
|2018
|2018