Kendall Glover: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 42: Line 42:
| style="text-align: center; " |2007
| style="text-align: center; " |2007
| style="text-align: center; " |Work It Out
| style="text-align: center; " |Work It Out
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Competitive Solos
|-
| style="text-align: center; " |2008
| style="text-align: center; " |I Know You Know Me
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown