Madelyn Hofer: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 561: | Line 561: | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Lines | |3<sup>rd</sup> in Teen Lines | ||
|- | |||
| rowspan="9" |2022 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
|The Nutcracker | |||
|Production | |||
|Many Dancers | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Production Lines | |||
|} | |} | ||