Mary Joy Bell: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 629: | Line 629: | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |All Over Me | | rowspan="2" style="text-align: center; " |All Over Me | ||
| style="text-align: center; " |Specialty | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Specialty | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |[[Taryn Bee]] <br> [[Bostyn Brown]] <br> [[Kamilla Johnson]] <br> [[Taylor Knab]] <br> [[Sarah Reasons]] <br> [[Tatiana Savedra]] <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> and others | | rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Taryn Bee]] <br> [[Bostyn Brown]] <br> [[Kamilla Johnson]] <br> [[Taylor Knab]] <br> [[Sarah Reasons]] <br> [[Tatiana Savedra]] <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> and others | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | | style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Escalate | | style="text-align: center; " |Radix (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Extended Lines | ||
| style="text-align: center; " |unknown | |- | ||
| style="text-align: center; " |[[Laynee Hahn]] <br> Madison Levato-Demar <br> [[Breanne Ng]] <br> and others | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Escalate | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Laynee Hahn]] <br> Madison Levato-Demar <br> [[Breanne Ng]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | | style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Hunger of the Pine | | style="text-align: center; " |Radix (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |did not place | ||
| style="text-align: center; " |unknown | |- | ||
| style="text-align: center; " |[[Emma Harris]] <br> [[Sophie Simas]] <br> and others | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Hunger of the Pine | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Emma Harris]] <br> [[Sophie Simas]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | | style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Icey | | style="text-align: center; " |Radix (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Icey | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Taryn Bee]] <br> [[Bostyn Brown]] <br> [[Laynee Hahn]] <br> [[Brinley Harris]] <br> [[Emma Harris]] <br> [[Hayden Heath]] <br> [[Chevelle Heller]] <br> [[Taylor Knab]] <br> [[Gabby Pulido]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Hip Hop | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Radix (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Extended Lines | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |My Hood | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | | style="text-align: center; " |Hip Hop | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |[[Taryn Bee]] <br> [[Bostyn Brown]] <br> [[ | | style="text-align: center; " |[[Taryn Bee]] <br> [[Bostyn Brown]] <br> [[Marriana Hedger]] <br> [[Paige Kracht]] <br> [[Daylyn Lucky]] <br> [[Breanne Ng]] <br> [[Summer O’Haver]] <br> [[Landrie Peterson]] <br> [[Makenna Taylor]] <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> and others | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Radix (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Extended Lines | ||
|} | |} | ||