Sofia Mah: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 243: | Line 243: | ||
|WCE Nationals | |WCE Nationals | ||
|10<sup>th</sup> Grade - 3<sup>rd</sup> Place | |10<sup>th</sup> Grade - 3<sup>rd</sup> Place | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2023 | |||
|Carlsbad | |||
|11<sup>th</sup> Grade - 6<sup>th</sup> Place | |||
|- | |||
|Glendale | |||
|11<sup>th</sup> Grade - 4<sup>th</sup> Place | |||
|- | |||
|WCE Nationals | |||
|11<sup>th</sup> Grade - 5<sup>th</sup> Place | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2024 | |||
| rowspan="2" |Chino Hills | |||
|12<sup>th</sup> Grade - 3<sup>rd</sup> Place | |||
|- | |||
|Finals - 8<sup>th</sup> Place | |||
|- | |||
|Glendale | |||
|12<sup>th</sup> Grade - 10<sup>th</sup> Place | |||
|- | |||
|San Diego #2 | |||
|12<sup>th</sup> Grade - 5<sup>th</sup> Place | |||
|- | |||
|WCE Nationals | |||
|12<sup>th</sup> Grade - 4<sup>th</sup> Place | |||
|} | |} | ||