Tate McRae: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
No edit summary |
||
| Line 216: | Line 216: | ||
| style="text-align: center; " |YAGP (Houston) | | style="text-align: center; " |YAGP (Houston) | ||
| style="text-align: center; " |Top 24 in Junior Classical Men & Women Solo | | style="text-align: center; " |Top 24 in Junior Classical Men & Women Solo | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Pause and Listen | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||