Cece Chung: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Dancer47321
No edit summary
Line 105: Line 105:
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|4<sup>th</sup> in Elite 9-11 Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Junior Dance
|4<sup>th</sup> in Elite 9-11 Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Junior Dance
|-
| rowspan="2" |2025
| rowspan="2" |Cuban Pete
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |
|24/7 (San Diego)
|
|-
|Radix (Provo)
|
|}
|}


Line 274: Line 284:
|
|
|Nuvo (Santa Clara)
|Nuvo (Santa Clara)
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|
|}
|}