Colby Rich: Difference between revisions

Line 172: Line 172:
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|3<sup>rd</sup> in Junior Super Groups
|3<sup>rd</sup> in Junior Super Groups
|}
|-
| rowspan="3"|2020
| rowspan="3"|2020
| rowspan="2"|I got a girl
| rowspan="2"|I got a girl