Deanna Heim: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 Undo revision 105445 by 165.140.215.242 (talk) |
|||
| Line 27: | Line 27: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|rowspan=" | |rowspan="3"|2022 | ||
|Bad Dream | |Bad Dream | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 34: | Line 34: | ||
|3<sup>rd</sup> Place | |3<sup>rd</sup> Place | ||
|- | |- | ||
|Getting Good<br />at Being Bad | |rowspan="2"|Getting Good<br />at Being Bad | ||
|Musical | |rowspan="2"|Musical Theater | ||
|Jimmy Peters | |rowspan="2"|Jimmy Peters | ||
|Energy | |Energy | ||
| | |1<sup>st</sup> Place & Title | ||
|- | |||
|NYCDA | |||
|17<sup>th</sup> Place | |||
|} | |} | ||