Everleigh Soutas: Difference between revisions
| Line 120: | Line 120: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Baby Ragers | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Hip Hop | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Ava Foley]]<br />[[Diesel Rojas]]<br />and others | ||
| style="text-align: center; " |KAR (Redondo Beach) | | style="text-align: center; " |KAR (Redondo Beach) | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |KAR Nationals (Anaheim) | | style="text-align: center; " |KAR Nationals (Anaheim) | ||
| Line 143: | Line 146: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Villains | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Villains | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " | | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Candice McCarty<br />& Rachel Miller | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Candice McCarty<br />& Rachel Miller | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Madelyn Bartolo<br />Harper Burton<br />Faith Chung<br />Gandohm Ghaffari<br />Ariel Lantz-Loza<br />Monica Liu<br />Jillian Mahan<br />[[Alyssa Mastroianni]]<br />Helena Olaerts<br />Brady Reuss<br />Jordyn Rockett<br />[[Jessie Saigusa]]<br />Robert Smith<br />Morgan Turner<br />Andrea Valdez<br />[[Sara Von Rotz]] | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Madelyn Bartolo<br />Harper Burton<br />Faith Chung<br />Gandohm Ghaffari<br />Ariel Lantz-Loza<br />Monica Liu<br />Jillian Mahan<br />[[Alyssa Mastroianni]]<br />Helena Olaerts<br />Brady Reuss<br />Jordyn Rockett<br />[[Jessie Saigusa]]<br />Robert Smith<br />Morgan Turner<br />Andrea Valdez<br />[[Sara Von Rotz]] | ||