Everleigh Soutas: Difference between revisions

Line 120: Line 120:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Baby Ragers
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Baby Ragers
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hip Hop
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Hip Hop
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Ava Foley]]<br />[[Diesel Rojas]]<br />and others
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Ava Foley]]<br />[[Diesel Rojas]]<br />and others
| style="text-align: center; " |KAR (Redondo Beach)
| style="text-align: center; " |KAR (Redondo Beach)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
|
|
|-
|-
| style="text-align: center; " |KAR Nationals (Anaheim)
| style="text-align: center; " |KAR Nationals (Anaheim)
Line 143: Line 146:
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Villains
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Villains
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Musical Theatre
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Candice McCarty<br />& Rachel Miller
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Candice McCarty<br />& Rachel Miller
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Madelyn Bartolo<br />Harper Burton<br />Faith Chung<br />Gandohm Ghaffari<br />Ariel Lantz-Loza<br />Monica Liu<br />Jillian Mahan<br />[[Alyssa Mastroianni]]<br />Helena Olaerts<br />Brady Reuss<br />Jordyn Rockett<br />[[Jessie Saigusa]]<br />Robert Smith<br />Morgan Turner<br />Andrea Valdez<br />[[Sara Von Rotz]]
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Madelyn Bartolo<br />Harper Burton<br />Faith Chung<br />Gandohm Ghaffari<br />Ariel Lantz-Loza<br />Monica Liu<br />Jillian Mahan<br />[[Alyssa Mastroianni]]<br />Helena Olaerts<br />Brady Reuss<br />Jordyn Rockett<br />[[Jessie Saigusa]]<br />Robert Smith<br />Morgan Turner<br />Andrea Valdez<br />[[Sara Von Rotz]]