Everleigh Soutas: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
|||
| Line 78: | Line 78: | ||
|Starpower (Ontario) | |Starpower (Ontario) | ||
|8<sup>th</sup> in Age 8 & Under Intermediate Solos | |8<sup>th</sup> in Age 8 & Under Intermediate Solos | ||
|- | |||
|2021 | |||
|Heartbeat | |||
|Contemporary | |||
|Alex Alba | |||
|24/7 (Reno) | |||
|5<sup>th</sup> in Mini Age 10 & unter | |||
|} | |} | ||