Everleigh Soutas: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
|||
| Line 166: | Line 166: | ||
|High Gold | |High Gold | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Pop, Drop & Roll | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Selena Hamilton]] | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
|24/7 (Denver) | |24/7 (Denver) | ||
| | |5<sup>th</sup> in Mini solos | ||
|- | |- | ||
|Real People Not Actors | |Velocity (Anaheim) | ||
|Contemporary | |Unknown scoring | ||
| | |- | ||
|Radix | | rowspan="2" |Real People Not Actors | ||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Courtney Barclay | |||
|Radix (Indianopolis) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|24/7 (Santa Clara) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |||
|} | |} | ||