Gracyn French: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
Line 299: Line 299:
|10<sup>th</sup> in Teen Solos
|10<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="4" |2023
| rowspan="5" |2023
| rowspan="2" |Locomotion
| rowspan="2" |Locomotion
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
Line 320: Line 320:
|NYCDA (Santa Clara)
|NYCDA (Santa Clara)
|10<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Outstanding Dancer
|10<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Outstanding Dancer
|-
|Pesticides
|Contemporary
|Easton Payne
|Jump (Orlando)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|}
|}