Iralyn Ira Hicko: Difference between revisions
| Line 145: | Line 145: | ||
|In10sity (Fort Wayne) | |In10sity (Fort Wayne) | ||
|1<sup>st </sup>in Elite Mini Duos/Trios | |1<sup>st </sup>in Elite Mini Duos/Trios | ||
|- | |||
|2020 | |||
|Come Together | |||
|Jazz | |||
|Holly Koudelka | |||
|Countdown (Chicago) | |||
| | |||
|} | |} | ||