Iralyn Ira Hicko: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 131: Line 131:
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="10" |2021
| rowspan="12" |2021
| rowspan="5" |Do Somethin'
| rowspan="6" |Do Somethin'
| rowspan="5" |
| rowspan="6" |
| rowspan="5" |
| rowspan="6" |
|<ref>[https://www.halloffamedance.com/files/HOF_Competitions/623/Media/Little%20Voice.m4v Hall of Fame - Little Voice]</ref>
|<ref>[https://www.halloffamedance.com/files/HOF_Competitions/623/Media/Little%20Voice.m4v Hall of Fame - Little Voice]</ref>
|Hall of Fame (Schaumburg)
|-
|Countdown (Chicago)
|
|
|-
|-
|VIP (Indianapolis)
|
|
|-
|In10sity (Fort Wayne)
|
|
|-
|-
|
|Starpower (Indianapolis)
|
|
|-
|-
|
|Starpower Nationals (Branson)
|
|
|-
|-
|
| rowspan="6" |Anything Worth<br />Holding On To
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |
|Hall of Fame (Schaumburg)
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |Anything Worth<br />Holding On To
|Countdown (Chicago)
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
|
|
|
|-
|-
|
|VIP (Indianapolis)
|
|
|-
|-
|
|In10sity (Fort Wayne)
|
|
|-
|-
|
|Starpower (Indianapolis)
|
|
|-
|-
|
|Starpower Nationals (Branson)
|
|
|-
|-