Maddie Ziegler: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 683: Line 683:
|Contemporary
|Contemporary
|self-choreographed
|self-choreographed
|N/A
|N/A
|-
|2018
|Youth
|Contemporary
|Unknown (possibly self-choreographed)
|N/A
|N/A
|-
|2019
|Trippin'
|Jazz
|Unknown (possibly self-choreographed)
|N/A
|N/A
|N/A
|N/A