Leila Winker: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
|||
| Line 198: | Line 198: | ||
| style="text-align: center; " |Talent on Parade | | style="text-align: center; " |Talent on Parade | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> place | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> place | ||
|- | |||
|2019 | |||
|That Jazz | |||
|Mini Jazz | |||
|Radix (Atlanta) | |||
Jump (Atlanta) | |||
|3rd | |||
3rd Best of Jump | |||
|- | |||
| | |||
|Breathe | |||
(Molly Long Choreo) | |||
|Teen Jazz | |||
|Radix (ATlanta) | |||
|On the Edge | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||