Lucy Leia Ruiz: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 86: | Line 86: | ||
|24/7 (Reno) | |24/7 (Reno) | ||
|High Five in Jazz | |High Five in Jazz | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2022 | |||
| rowspan="3" |I Gotcha | |||
| rowspan="3" | | |||
|Starpower (Portland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe | |||
| | |||
|- | |||
|Velocity | |||
| | |||
|} | |} | ||