Vanessa Soto: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 360: Line 360:
|Amen
|Amen
|Contemporary
|Contemporary
|
|[[Chelsea Sebes]]
|KAR Nationals (Anaheim)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1797/act/640/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR Nationals (Anaheim) Amen]</ref>
|KAR Nationals (Anaheim)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1797/act/640/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR Nationals (Anaheim) Amen]</ref>
|
|
Line 387: Line 387:
| rowspan="4" |Bleeding
| rowspan="4" |Bleeding
| rowspan="4" |Open
| rowspan="4" |Open
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |Arielle Jennings
|KAR (Mesa) (1)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1663/act/525/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Mesa) 2023 Bleeding]</ref>
|KAR (Mesa) (1)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1663/act/525/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Mesa) 2023 Bleeding]</ref>
|
|
Line 400: Line 400:
|
|
|-
|-
| rowspan="14" |2025
| rowspan="12" |2025
| rowspan="3" |Sway
| rowspan="3" |Sway
| rowspan="3" |Open
| rowspan="3" |Open
Line 413: Line 413:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |Immortal
|Immortal
| rowspan="3" |Contemporary
|Contemporary
| rowspan="3" |
|
|KAR (Mesa) (2)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1831/act/592/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Mesa) 2025 Immortal]</ref>
|KAR (Mesa) (2)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1831/act/592/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Mesa) 2025 Immortal]</ref>
|2<sup>nd</sup> in Elite 12-14 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Teen Dance
|2<sup>nd</sup> in Elite 12-14 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Teen Dance
|-
|
|
|-
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |Love in the Dark
| rowspan="3" |Love in the Dark