Amanda DiCastro: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 93: Line 93:
|High Five in Jazz
|High Five in Jazz
|-
|-
|2020
| rowspan="2" |2020-1
|The Empress
| rowspan="2" |The Empress
|Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
|StarQuest (Lakeland I)
|StarQuest (Lakeland I)
|18<sup>th</sup> in Teen Solos
|18<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|NUVO (Orlando)
|
|}
|}