Gavin Morales: Difference between revisions

>Chlobirdandmads
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 572: Line 572:
|Ballet
|Ballet
|Josie Walsh  
|Josie Walsh  
|[[Avery Stamm]] <br> [[Reina Stamm]] <br> [[Avery Gay]] <br> Brian Hopper  
|[[Avery Stamm]]<br />[[Reina Stamm]]<br />[[Avery Gay]]<br />Brian Hopper  
|Jump (Westminster)
|Jump (Westminster)
|
|
Line 578: Line 578:
|Edge of Seventeen  
|Edge of Seventeen  
|Contemporary  
|Contemporary  
|Chelsea Jennings  
|[[Chelsea Jennings]]
|[[Jaycee Wilkins]] <br> [[Reina Stamm]] <br> [[Avery Stamm]] <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> [[Brooke Judge]] <br>  
|[[Jaycee Wilkins]]<br />[[Reina Stamm]]<br />[[Avery Stamm]]<br />[[Jenna Valenzuela]]<br />[[Brooke Judge]]<br />
|The Dance Awards (Las Vegas)
|The Dance Awards (Las Vegas)
|
|
|-
|}


==Dance Titles==
==Dance Titles==