Macey Strickland: Difference between revisions
| Line 36: | Line 36: | ||
|NUVO (Atlanta) | |NUVO (Atlanta) | ||
|1<sup>st</sup> in NUbie Solos | |1<sup>st</sup> in NUbie Solos | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|JUMP (Greenville) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2021 | | rowspan="3" |2021 | ||
| Line 36: | Line 36: | ||
|NUVO (Atlanta) | |NUVO (Atlanta) | ||
|1<sup>st</sup> in NUbie Solos | |1<sup>st</sup> in NUbie Solos | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|JUMP (Greenville) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2021 | | rowspan="3" |2021 | ||