Macey Strickland: Difference between revisions

Line 36: Line 36:
|NUVO (Atlanta)
|NUVO (Atlanta)
|1<sup>st</sup> in NUbie Solos
|1<sup>st</sup> in NUbie Solos
|-
|
|
|
|
|JUMP (Greenville)
|
|-
|-
| rowspan="3" |2021
| rowspan="3" |2021