Jesse Johnson: Difference between revisions
| Line 113: | Line 113: | ||
|4<sup>th</sup> in Senior Solos | |4<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2011 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |For all We Know | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Unknown | ||
|JUMP (Pittsburgh) | |JUMP (Pittsburgh) | ||
| | |1st in senior solo | ||
|- | |||
|Fire & Ice | |||
(Pittsburgh) | |||
|2nd in senior solo | |||
|- | |- | ||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
| | |2nd in senior solo | ||
|- | |- | ||
|Dance Masters of PA | |Dance Masters of PA | ||