Brooke Kosinski: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 179: | Line 179: | ||
| style="text-align: center; " |NYCDA (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |NYCDA (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |The Sky in the Room | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||