Mackenzie Meissner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 127: | Line 127: | ||
|Palladium | |Palladium | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Call Me Maybe | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Tap | ||
|HDJ (Bham) | |HDJ (Bham) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />That's My Jam Award | |1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />That's My Jam Award | ||
| Line 144: | Line 144: | ||
|NUVO (Atlanta) | |NUVO (Atlanta) | ||
|4<sup>th</sup> in Teen Solos<br />DJ's Pick | |4<sup>th</sup> in Teen Solos<br />DJ's Pick | ||
|- | |||
|247 (Atlanta) | |||
|Palladium | |||
7th overall | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2025 | |||
| rowspan="2" |Movin Out | |||
| rowspan="2" |Tap | |||
|Jump (Greenville) | |||
|Palladium | |||
|- | |||
|Radix (Biloxi) | |||
|"On the edge" award | |||
|} | |} | ||