Isabella Kouznetsova: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 176: Line 176:
|Top Mini Soloist
|Top Mini Soloist
|-
|-
| rowspan="2" |2023
| rowspan="4" |2023
| rowspan="2" |Antigravity
| rowspan="2" |Antigravity
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 185: Line 185:
|YAGP (Los Angeles)
|YAGP (Los Angeles)
|1<sup>st</sup> in Pre-Competitive<br />Contemporary Solos
|1<sup>st</sup> in Pre-Competitive<br />Contemporary Solos
|-
| rowspan="2" |Bowl of Cherries
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |[[Molly Long]]
|NUVO (Anaheim)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|24/7 (Anaheim)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|}
|}