Ian Schmoke: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 100: Line 100:
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />3<sup>rd</sup> Overall
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />3<sup>rd</sup> Overall
|-
|-
| rowspan="3" |2015
| rowspan="4" |2015
| rowspan="3" |Permanent
| rowspan="4" |Permanent
| rowspan="3" |Open
| rowspan="4" |Open
|24/7 (Pittsburgh)
|24/7 (Pittsburgh)
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
Line 111: Line 111:
|NYCDA (Pittsburgh)
|NYCDA (Pittsburgh)
|10<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Platinum
|10<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Platinum
|-
|Sheer Talent (Pittsburgh)
|Title Holder
|}
|}