Ian Schmoke: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 Undo revision 139322 by 2806:230:3002:CD01:258F:7907:88D1:3C8 (talk) |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 100: | Line 100: | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />3<sup>rd</sup> Overall | |1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />3<sup>rd</sup> Overall | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2015 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Permanent | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Open | ||
|24/7 (Pittsburgh) | |24/7 (Pittsburgh) | ||
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos | |3<sup>rd</sup> in Senior Solos | ||
| Line 111: | Line 111: | ||
|NYCDA (Pittsburgh) | |NYCDA (Pittsburgh) | ||
|10<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Platinum | |10<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Platinum | ||
|- | |||
|Sheer Talent (Pittsburgh) | |||
|Title Holder | |||
|} | |} | ||