Maggie Evelsizer: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 343: | Line 343: | ||
|5 Star Premier | |5 Star Premier | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2024-5 | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |She's Alright | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |[[Michelle Spang]] | ||
|Revolution (Pittsburgh) 2024 | |Revolution (Pittsburgh) 2024 | ||
|Platinum | |Platinum | ||
| Line 367: | Line 367: | ||
|Starpower (Pittsburgh) 2025 | |Starpower (Pittsburgh) 2025 | ||
|5 Star Premier | |5 Star Premier | ||
|- | |||
|DreamMaker (Zanesville) | |||
|10<sup>th</sup> in 15-19 Level 3 Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite | |||
|- | |- | ||
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) 2025 | |Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) 2025 | ||
|5 Star Premier | |5 Star Premier | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2025 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Take Care | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Courtney Schwartz]] | ||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|Platinum | |Platinum | ||
| Line 380: | Line 383: | ||
|Starpower (Pittsburgh) | |Starpower (Pittsburgh) | ||
|"Marvelous Musicality" Special Award<br />5 Star Premier | |"Marvelous Musicality" Special Award<br />5 Star Premier | ||
|- | |||
|DreamMaker (Zanesville) | |||
|5 Stars | |||
|- | |- | ||
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | |Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | ||