Maggie Evelsizer: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
 
Line 343: Line 343:
|5 Star Premier
|5 Star Premier
|-
|-
| rowspan="8" |2024-5
| rowspan="9" |2024-5
| rowspan="8" |She's Alright
| rowspan="9" |She's Alright
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="9" |Contemporary
| rowspan="8" |[[Michelle Spang]]
| rowspan="9" |[[Michelle Spang]]
|Revolution (Pittsburgh) 2024
|Revolution (Pittsburgh) 2024
|Platinum
|Platinum
Line 367: Line 367:
|Starpower (Pittsburgh) 2025
|Starpower (Pittsburgh) 2025
|5 Star Premier
|5 Star Premier
|-
|DreamMaker (Zanesville)
|10<sup>th</sup> in 15-19 Level 3 Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|-
|-
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) 2025
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) 2025
|5 Star Premier
|5 Star Premier
|-
|-
| rowspan="3" |2025
| rowspan="4" |2025
| rowspan="3" |Take Care
| rowspan="4" |Take Care
| rowspan="3" |Open
| rowspan="4" |Open
| rowspan="3" |[[Courtney Schwartz]]
| rowspan="4" |[[Courtney Schwartz]]
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|Platinum
|Platinum
Line 380: Line 383:
|Starpower (Pittsburgh)
|Starpower (Pittsburgh)
|"Marvelous Musicality" Special Award<br />5 Star Premier
|"Marvelous Musicality" Special Award<br />5 Star Premier
|-
|DreamMaker (Zanesville)
|5 Stars
|-
|-
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)