Claire Sandall: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 53: | Line 53: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |It's Little Me | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|24/7 (Provo) | |24/7 (Provo) | ||
| | | | ||
| Line 62: | Line 62: | ||
|Jump (NYC) | |Jump (NYC) | ||
|2<sup>nd</sup> in JUMPStart Solos | |2<sup>nd</sup> in JUMPStart Solos | ||
|- | |||
|The Dance Awards<br />(Las Vegas) | |||
| | |||
|} | |} | ||