Claire Sandall: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
 
Line 53: Line 53:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="3" |2024
| rowspan="2" |It's Little Me
| rowspan="3" |It's Little Me
| rowspan="2" |Musical Theatre
| rowspan="3" |Musical Theatre
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|24/7 (Provo)
|24/7 (Provo)
|
|
Line 62: Line 62:
|Jump (NYC)
|Jump (NYC)
|2<sup>nd</sup> in JUMPStart Solos
|2<sup>nd</sup> in JUMPStart Solos
|-
|The Dance Awards<br />(Las Vegas)
|
|}
|}