Sylvie Win Szyndlar: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 43: | Line 43: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="17" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Loved By You | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Rainbow (Mesa) | |Rainbow (Mesa) | ||
|Rising Starz Mini Dancer of the Year | |Rising Starz Mini Dancer of the Year | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Starbound (Phoenix) | |Starbound (Phoenix) | ||