Helena Olaerts: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 176: | Line 176: | ||
|3<sup>rd</sup> in Future Hall of Famer Duos/Trios | |3<sup>rd</sup> in Future Hall of Famer Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |This is Me | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Rachel Miller | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Brady Reuss]]<br />[[Sara Von Rotz]] | ||
|Showbiz (Riverside) | |||
|1<sup>st</sup> in Petite Duos/Trios | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |KAR (Riverside) | ||
|1<sup>st</sup> in Primary 6-8 Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Primary 6-8 Duets/Trios | ||