Quinn Briscoe: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 111: Line 111:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |2020-1
| rowspan="3" |2021
| rowspan="3" |Made Me Do
| rowspan="3" |Made Me Do
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
Line 123: Line 123:
|Jump (Reno)
|Jump (Reno)
|9<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini Female JUMP VIP
|9<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini Female JUMP VIP
|-
|Shake the Room
|Jazz
|Brynne Becker
|KAR (Costa Mesa)
|KAR Convention Scholarships
|-
|-
| rowspan="6" |2021
| rowspan="6" |2021