Quinn Briscoe: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 152: | Line 152: | ||
|Radix (Houston) | |Radix (Houston) | ||
|9<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female Core Performer | |9<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female Core Performer | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Emptiness | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|24/7 (Long Beach) | |||
| | |||
|} | |} | ||