Quinn Briscoe: Difference between revisions
No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 159: | Line 159: | ||
|24/7 (Long Beach) | |24/7 (Long Beach) | ||
| | | | ||
|- | |||
| | |||
|Still Have You | |||
|24/7 (Westminster) | |||
|Lyrical | |||
|6<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|} | |} | ||
===Trios=== | ===Trios=== | ||