Addyson Paul: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 50: Line 50:
|High Five in Ballet
|High Five in Ballet
|-
|-
| rowspan="13" |2022
| rowspan="14" |2022
| rowspan="5" |Not About Angels
| rowspan="5" |Not About Angels
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="5" |Lyrical
Line 69: Line 69:
|
|
|-
|-
| rowspan="8" |Queen Bee
| rowspan="9" |Queen Bee
| rowspan="8" |Specialty
| rowspan="9" |Specialty
| rowspan="8" |Alex Alba &<br />Brynne Becker
| rowspan="9" |Alex Alba &<br />Brynne Becker
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />Secondary Miss Petite Dance<br />NYC All-Stars<br />HDE All-Stars<br />KAR Convention Scholarship
|1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />Secondary Miss Petite Dance<br />NYC All-Stars<br />HDE All-Stars<br />KAR Convention Scholarship
Line 77: Line 77:
|KAR (San Gabriel)
|KAR (San Gabriel)
|
|
|-
|Ultra Dance
|7<sup>th</sup> in 9-11 Solos<br />4<sup>th</sup> Runner-Up for<br />Miss Ultra Dance
|-
|-
|24/7 (San Diego)
|24/7 (San Diego)