Addyson Paul: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 111: | Line 111: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Legs | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Brynne Becker | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Quinn Briscoe]]<br />Holland Fraley<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Joah Moore]]<br />[[Everleigh Soutas]]<br />Kennady Peterson<br />[[Hayden Calder]]<br />[[Bryn Zimmerman]] | ||
|Spotlight (Redondo Beach 3) | |Spotlight (Redondo Beach 3) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Petite Small Groups | ||
|- | |- | ||
| | |Velocity (Reno) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Small Group Open | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||