Kalani Hilliker: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 703: Line 703:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trio
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trio
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |Abby's Angels
| style="text-align: center; " |Abby's Angels
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |Jazz
Line 717: Line 717:
| style="text-align: center; " |Fierce NDC (Augora Hills)
| style="text-align: center; " |Fierce NDC (Augora Hills)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trio <br> 1<sup>st</sup> in Overall Duet/Trio
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trio <br> 1<sup>st</sup> in Overall Duet/Trio
|-
| style="text-align: center; " |Suicide Hotline
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |[[Nia Frazier]] <br> [[Kendall Vertes]]
| style="text-align: center; " |Abby Lee Miller
| style="text-align: center; " |Fierce NDC (Calabasas)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in overall teen group
|}
|}